• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/trabzontelcit
  • https://twitter.com/trabzontelcit

Kafes Tel

Havaalanı, askeri bölgeler, özel güvenlik alanları, kamusal alanlar ve özel mülklerin, kimi zaman sınırlarını belirlemek, kimi zaman ise güvenliğini sağlamak için çevreleyen bariyer sistemleri, kendi içerisinde yüklendikleri misyonlara göre pek çok guruba ayrılırlar.

Bahçe kenarları, meskun mahaller, boş arsalar ve spor kompleksleri için en uygun olan bariyer ise kafes teli sistemleridir.

Kendi içerisinde; pvc kafes örgü ve galvaniz kafes örgü olmak üzere iki guruba ayrılan sistemde; Çelik tel üzerine galvaniz kaplama olarak yapılan tellerden örülen kafeslere: galvaniz kafes örgü denirken, oluşturulan bu yapının üzerine bir de pvc kaplama eklenirse, bu malzemeden örülen çitlere de pvc kafes örgü adı verilmektedir.

Kullanılacakları alanların özelliklerine ve müşteri talebine göre belirlenerek uygulamaya konulur.

Uzun ömürlü, dayanıklı, kolay montaj ve ekonomik yapısı ile oldukça rağbet gören güvenlik sistemleri, özellikle basketbol sahaları, tenis kortları ve spor kompleksleri için en uygun olan bariyer sistemidir.

YASAL UYARI
Trabzon Tel Örme ve Çit© 1989 - 2016 Her Hakkı Yasal Olarak Saklıdır.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm Yazı / Haber / İçerik ve Görsellerin Her Hakkı Saklı Kalmak Koşulu İle Trabzon Tel Örme ve Çit Fabrikasına Aittir. Kaynak Gösterilse Bile Bu Sitede ki Yazı / Haber / İçerik ve Görsellerinin Tamamı İzin Alınmadan Kesinlikle Kullanılamaz. Ancak Alıntılanan Bu Yazının / Haberin / İçeriğin veya Görselin Bir Bölümü Alıntılanan Yazıya Aktif Link Verilerek Kullanılabilir. İzinsiz Kullanıldığında Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 5846 Maddesi Gereğince, Kullananlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanır.

Yorumlar - Yorum Yaz