• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/trabzontelcit
  • https://twitter.com/trabzontelcit

Anasayfa


     Dekoratif Panel Çit

   
Ürün Kodu : tr49myd-EpC03
Üretici : Trabzon Tel Örme ve Çit
Fiyat : 75 TL (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
Dekoratif Panel çit sistemi, rijitliği ve sağlamlığının yanısıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çi
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Dekoratif Panel çit sistemi, rijitliği ve sağlamlığının yanısıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif çözümler sunmaya yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir.

Kullanım Alanı
Dekoratif sistemi, profesyonel çit sistemleri sınıfında yer almakta olup, sağlamlığın yanısıra şık tasarımı ve dekorasyonun ön planda tutulduğu tüm projelerde güvenle kullanılabilir.

Profil ve Bağlantı Sistemi
60x60x1.5mm ölçülerinde Profiller ve kelepçe sisteminden oluşan Dekoratif panel çit sisteminde profil kapakları düz veya dekoratif olarak seçilebilmektedir. Dekoratif panel çit sistemi için özel olarak geliştirilen galvaniz üzeri plastik kaplamalı metal kelepçeler ve inoc civataları Dekoratif panel çit sisteminde tam bir bütünlük ve sağlamlık sunar.


Dekoratif
Özel tasarımı ile her türlü projeye uyum sağlayan Dekoratif panel çit, elegan görünümü ve dekoratif yapısı sayesinde kullanıldığı alanlara değer katar.


Uzun Ömür
Kaplama teknolojisi en üstün seviyede olan, Dekoratif panel çit, galvaniz üzeri polyester kaplaması sayesinde uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen profesyonel bir sistemdir.

Kolay Montaj
Her türlü zemine uygun profil sistemi sayesinde Dekoratif panel çit çok kolay monte edebilen dekoratif bir çit sistemidir.


Tam Sistem Çözümü
Dekoratif panel çit sistemi, değişik yüksekliklerde paneler ve bunlara uyumlu profilleri, montaj aksesuarları ve kapı çözümleri sayesinde tam bir çözüm sunar.

Panel Sistemi
201.5 cm Standart genişlikteki paneller 4 ayrı yükseklikte üretilmektedir. Yatayda çift tel sistemine sahip olan panellerde göz aralıkları 200x65mm olup yatayda 8mm lik çift ve dikeyde 6mm lik tel çubuklardan oluşmaktadır.


Renk Seçenekleri
Dekoratif panel çit standart rengi RAL 9005 siyah olup, RAL 9010 beyaz, RAL6005 yeşil ve antrasit renklerde sipariş üzerine üretilmektedir.

Kaplama Tekniği
Dekoratif panel çit ve profiller galvaniz sonrası polyester kaplamalı olarak üretilmektedir. Dekoratif panel çit ürünler polyester kaplama öncesi galvaniz ile adelansı arttırmak için özel bir ön işleme tabi tutulur.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.