• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/trabzontelcit
  • https://plus.google.com/u/0/b/117032262906350358648/117032262906350358648/about?hl=tr
  • https://twitter.com/trabzontelcit

Anasayfa


     Çim Duvar ve Cephe Giydirme

   
Ürün Kodu : tr49MyD-Mm#02
Üretici : Trabzon Tel Örgü ve Çit
Fiyat : 55.00 TL (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
Çim duvar ve cephe giydirme gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alan da kullanılabilmektedir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Çim duvar ve cephe giydirme gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü dolayısıyla pek çok alan da kullanılabilmektedir.

 Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen ürünlerimiz, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına Rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Ölçülerini müşterilerimizin belirlediği ürünlerimiz müşterilerimizi ekonomik olarak da avantajlı kılmaktadır. İhtiyacın dışında standart ölçülerde bir ürünün –özellikle proje çalışmalarında - ekonomik maliyetinden öte işçilikte de sıkıntılar yarattığı bir gerçektir.

Çim duvar ve cephe giydirme Türkiye de üretilen, birer yaratıcı fikir ürünüdürler. Biz markalarımızla müşterilerimize kısa ve hızlı yoldan çözümler sunarken, bir anlamda da ithal, garantisi, muhatabı olmayan ürünlere de onların mecbur olmamalarını sağlıyoruz.

Bugün pek çok proje ve özel alanda kullanılan ürünlerimiz kendi uygulama alanını kendi yaratan ürünler olarak müşterilerine açık ve net cevaplar sunmaktadırlar.


 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.