• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/trabzontelcit
  • https://twitter.com/trabzontelcit

Anasayfa

Panel ÇitÇim Çit
Standart rengi Ral 6005 yeşil olmakla beraber, tüm ral renklerde üretilebilmektedir.Çit veya duvar zeminde arkasına tel çekilerek üzerine aynı renkte tel bağlanarak uygulanır.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Hayvan BarınaklarıDekoratif Panel Çit
Beslediğiniz evcil hayvanların daha güvenli şartlarda yaşamaları için türlerine özel barınak üretimi ve montajı yapılmaktadır.Dekoratif Panel çit farklı çözümlere yönelik geliştirilmiş bir çit sistemidir.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Kafes TelPVC Kaplı Kafes Tel
Bahçe kenarları, meskun mahaller, boş arsalar ve spor kompleksleri için en uygun olan kafes teli sistemleridir.Sıcak Daldırma Galvaniz üzerine UV ışınlarına dayanıklı pvc kaplamadır.0.5 Metreden 6 metreye kadar örülmektedir.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Düzlemsel Jiletli TelAltıgen Burgulu Tel
Farklı çaplarda ve rulo uzunluklarında üretim yapılabilmektedir. • TS 8745'e göre uygun üretim yapılabilmektedir.Altıgen olarak örülmüş teller örgü şekli sayesinde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Beton DirekDikenli Tel
Betonarme direkler vibrasyon sistemiyle yağlı çelik kalıplar sıkıştırılarak dökümü yapılmakta olup 400 doz beton kullanılarak üretilmektedir.Dikenli tel galvanizli kaplama yöntemi ile %99 saf çinko ile 450 derece eriğinde sıcak daldırma galvaniz usulü konvansiyonel sarım sıcak daldırma galvaniz teldir.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Helezon Jiletli Tel ÇitGabione
Çit tellerinin üzeri, konutların, fabrikaların, askeri bölgelerin vb. alanların çevresinin güvenlik ve koruma amaçlı çevrilmesinde kullanılır.Gabion Sepetler kaya ve taş ile doldurmak amacıyla imal edilmiş altıgen (hegzagonal) çelik tel örgüden mamul kutulardır.
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz
Jiletli TelFabrika Bölmeleri
Paslanmaz Krom veya galvanizden imal edilen jiletli telin değişik tip ve çapları mevcuttur.Fabrika, depo, antrepo gibi büyük hacimli iç mekanlarda ihtiyaç duyulan bölme işlemleri için tel çit uygulamları...
Fiyat SorunuzFiyat Sorunuz